strony o sztucewitryny polskiej sztuki
Galerie Sztuki
budowa stronpolska sztuka na www
ogloszenia sztuka

« strona główna


Co zrobić, aby mieć własną stronę www?
To proste! Skontaktuj się z webmasterem portalu netgaleria.pl Zajmiemy się kompletnie wszystkim: budową Waszej strony, rejestracją adresu, umieszczeniem strony na serwerze, reklamą w sieci. Państwo przesyłacie nam w mailu tylko pliki zdjęciowe Waszych prac oraz proponowany tekst do zamieszczenia na stronie. W ciągu kilku dni może powstać Wasza własna strona internetowa, reklamowana i promowana w naszych serwisach artystycznych, odwiedzanych przez 1000 internautów dziennie. Sprawdźcie nasze statystyki: stat24. Mamy kilka prostych propozycji spełniających Wasze oczekiwania. Oto one:

 

  strona do samodzielnej edycji w domenie netgaleria.pl 
własna strona
Przedstawiamy system profesjonalnych stron internetowych z dużymi możliwościami samodzielnych zmian i edycji treści. Będziecie mogli w łatwy sposób zupełnie samodzielnie wprowadzać nowe teksty, nowe podstrony, tworzyć własne galerie prac i publikować w nich dowolną ilość zdjęć. Oferujemy kompletne rozwiązanie, które pozwoli prowadzić Wam własną stronę o sztuce.

>> sprawdź tutaj szczegóły
 
 
 
  gotowa galeria artystyczna w domenie netgaleria.pl
budowa galeriiDoskonała cenowo oferta dla każdej autorskiej witryny. Bez zbędnych kosztów otrzymują Państwo profesjonalną wizytówkę z wszystkimi ważnymi informacjami o sobie i prezentacją swojej twórczości w galerii prac. Każda zbudowana w ten sposób strona może mieć odmienne, indywidualne kolory - wg sugestii zamawiającego. Zapewniamy dobrą reklamę budowanych przez nas stron. 
>> sprawdź tutaj szczegóły
 
 
 
  najprostszy  w obsłudze sklep w domenie netgaleria.pl 
zakładanie sklepu www
Aby rozpocząć swoją internetową sprzedaż nie trzeba posiadać swojej strony www, adresu, ani swojej domeny, swojego miejsca na serwerze, żadnego wykupionego transferu, ani swoich skryptów, ani bazy sql. Bez żadnych dodatkowych obciążeń. Nasz sklep nie wymaga dostępu ftp, nie wymaga administracji z poziomu serwera. Obsługujesz sklep za pomocą przeglądarki internetu.
>>sprawdź tutaj szczegóły
 
 
 
 
Pamiętaj, że współpracując z nami:
- w ciągu kilku dni możesz pochwalić się własną galerią www
- nie musisz się znać na budowie stron
- nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w obsłudze serwera
- w Twoim imieniu zajmiemy się kompletnie całą skomplikowaną procedurą rejestracji adresu, budową witryny i umieszczeniem stron na serwerze
- zajmiemy się promocją, reklamą i rejestracją w wyszukiwarkach internetowych
- w każdej chwili otrzymasz pomoc i wyczerpującą odpowiedź na nurtujące pytania.
Możesz zawsze skontaktować się z osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie Twojej strony pod numerem telefonu (czynny od 9:00 do 23:00, również w weekendy)
60 287 51 11
 

Polska Sztuka Nowoczesna. Strony o Sztuce. Przewodnik Polskich Artystów. Rekomendowane witryny art w polskiej sieci internet.

 net-galeria.pl
Nasi partnerzy
Instalacja i aktualizacja sklepów Quick.Cart
ilość wejść robota google ilość wejść robota msn ilość wejść robota yahoo ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0

Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.