strony o sztucewitryny polskiej sztuki
Galerie Sztuki
budowa stronpolska sztuka na www
ogloszenia sztuka

Kontakt z administracją


« strona główna


Strony do Katalogu Sztuki należy wprowadzać samodzielnie. Za pomocą tej strony kontaktowej nie ma możliwości dodawania Waszych adresów do Przewodnika.
Skontaktuj się z nami wyłącznie w ważnych sprawach ...
- dotyczących problemów z samodzielnym zamieszczeniem w katalogach swojej witryny
- dotyczących płatnej reklamy Waszej witryny w naszych serwisach
Odpowiadamy wyłącznie na listy podpisane i dotyczące pytań, które nie są wyjaśnione na naszej stronie POMOC lub nie odpowiada na nie regulamin REGULAMIN. Informujemy jednocześnie, że nigdy nie tłumaczymy naszych decyzji o usunięciu, blokowaniu lub braku akceptacji wpisów do katalogu.

 

 

portal@ekspozycje.pl

UWAGA! Zgodnie z zaakceptowanym przez Państwa regulaminem:

1. W przypadku konieczności jakiejkolwiek interwencji, poprawek lub zmian w opisie adresów - administracja wymaga linku zwrotnego na reklamowanej w Katalogu witrynie. Oto konieczny do wstawienia kod linka:
<a href="http://www.przewodnik.ekspozycje.pl" target="_blank" > Katalog Sztuki Polskiej</a>
Zapytania i problemy związane z konkretnym wpisem katalogowym zawsze muszą zawierać:
adres strony, imię i nazwisko autora oraz e-mail, który służył do zgłoszenia danej strony


2. Jeśli nie mają Państwo ochoty lub możliwości zamieszczenia linku do naszego serwisu - zmian w Katalogu można dokonać wyłącznie za pomocą specjalnego formularza. Wchodząc na tę stronę prosimy wypełnić dokładnie wszystkie pola. Administracja zmieni Państwa wpis w ciągu 48 godzin. Aby zatem dokonać jakiejkolwiek zmiany lub usunięcia wpisu konieczne jest wypełnienie formularza zmian. Zgodnie z zaakceptowanym regulaminem - nie ma innego sposobu na modyfikacje katalogu.

 

Polska Sztuka Nowoczesna. Strony o Sztuce. Przewodnik Polskich Artystów. Rekomendowane witryny art w polskiej sieci internet.

 net-galeria.pl
Nasi partnerzy
Instalacja i aktualizacja sklepów Quick.Cart
ilość wejść robota google ilość wejść robota msn ilość wejść robota yahoo ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0

Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.